Recently added item(s)
Product Description
Product Specification
| Capacity | 4x 1/1 GN |
|---|---|
| CompDimensions | 520(H) x 800(W) x 600(D)mm |
| CompDimensionsInt | 480(H) x 575(W) x 438(D)mm |
| CompMaterial | Stainless Steel |
| CompPower | 2.5kW. 13A |
| CompTempRange | 50°C to 250°C |
| CompVoltage | 230V |
| Weight | 43.5kg |
| CompWarranty | 2 Years On-Site Parts & Labour |

